۰۲۱-۶۶۸۴۰۵۵۷
| عضویت
Background Image

درباره ما

                                                          به نام خدا

 

در نخستین روزهای بهار سال 1393 ایده گنج نت (فروشگاه اینترنتی گنج نت) متولد شد.

 

این تولد بر این مبنا نهاده شد که چرا وقتی ما فرصت داریم به فکر مناسبت ها و رویدادهای مهم زندگی خویش نیستیم، در صورتی که همین مناسبت ها هستند که می توانند عامل اصلی راهکارهای موفقیت آمیز در زندگی ما باشند .
  در راستای نیل به اهداف خویش، تیمی بسیار ریزبین، خلاق و باذوق، با تخصص های علمی متفاوت، جهت پوشش دادن اکثریت دیدگاه های موجود در جامعه، تحت نظرات جناب آقای مهدی منده پور تشکیل گردید. این تیم شروع به مطالعه و بررسی بیشتر جهت تهیه چارتی بسیار دقیق کرده تا شما عزیزان را برای هر چه زیباتر و خاطره انگیزتر برگزار نمودن مناسبت هایتان یاری رساند .

 

اهداف کلی وب سایت گنج :

1. محیطی کاربری امن جهت ثبت مناسبتهای خاص و خصوصی هرفرد .

2. سرویس مناسب و شفاف جهت یادآوری مناسبت ثبت شده در وب سایت گنج نت از طریق سیستم به کاربران

3. معرفی محصولات متنوع در وب سایت و همچنین یک سری محصولات خاص که به  صورت ویژه نمایش داد شود تاکاربران با هرگونه طیف سلیقه و بودجه بتوانند کالا ویا کادو مورد نظر خود را رزرو کنند .    

4. ارسال دقیق در تاریخ و ساعت دلخواه و همچنین ارسال کنندگان منظم و قابل اطمینان با کمترین هزینه و گاهی باشرایط رایگان (اداره پست)

5. ایجاد محیطی امن برای کاربران و تامیین کنندگان جهت ارائه ثبت سفارش با اصمینان بالا و قرار گرفتن محصول در ایده آل ترین زمان کارابران (سوپرایز شد با محصول) جهت رزرو برای مناسبت شخصی ء که این بالاترین مکان تبلیغاتی برای تامیین کنندگان خواهد بود .

دقت کرده اید وقتی یک ماه فرصت دارید تا برای جشن گرفتن ایده پردازی کنید یا برای تهیه یک کادو خوب و پسندیده برای عزیزانتان اقدام نمایید، به راحتی چندین مورد را به زبان می آورید، در حالی که اگر این زمان کمتر از 5 روز شود، این موارد اصلا به ذهنتان خطور نخواهد کرد . با پیچیدگی زندگی های امروزه و درگیری های شغلی و خانوادگی، اغلب، مناسبت های مهم زندگیمان را فراموش می کنیم، چه برسد به اینکه زمان فکر کردن و ایده پردازی برای جشن گرفتن را داشته باشیم .
حال شما با ثبت نام دروب سایت گنج نت می توانید برای تک تک عزیزانتان در محیط کاربری ازگزینه " ثبت رویداد"  مناسبتهایشان را ذخیره نمایید و هم چنین مشخص کنید چند روز قبل و از چه طریق به شما یادآوری شود. سپس از هدایای موجود در سایت رزرو نموده و مشخص کنید هدیه ایشان به چه نحوی و درچه تاریخ و زمانی به دستانشان برسد .

ویا اگر بعنوان مثال سالگرد ازدواجتان باشد  بهتر نیست شما در کنار همسر باشید و کادو شما توسط پیک به محل مورد نظر برسد تا اینکه توسط شما به محل مورد نظر برسد . . . ؟

 


            تیم گنج نت امیدوار است تا بتواند شریک بهترین و زیباترین خاطرات زندگی شما عزیزان باشد

 

 

                                                                             شاد و پیروز باشید             

                                                                       مدیریت وب سایت مهدی منده پور