۰۲۱-۶۶۸۴۰۵۵۷
| عضویت

باکس گل پلکسی

باکس گل پلکسی
21 بهمن 1397

باکس گل پلکسی


باکسهای پلکسی(plexiglass) از محبوب ترین و جذاب ترتن نوع جعبه های گل می باشند. چرا که از جذابیت خاصی برخوار دارند و بدنه ی شفاف آن مثل شیشه می باشد ولی با این تفاوت که خیلی سبک تر ایمنی تر وقابلیت تنوع پذیری بیشتری برای اجرا اشکال متفاوت را دارند.
در نظر داشته باشید که مخاطب شما می تواند با استفاده صحیح مدت زمان طولانی این هدیه را داشته باشد به این نحو که بعد از پایان عمر گلهای می توان با اجرا طرحهای متفاوت و متنوع گلهای جدید را جایگذین کرد و مجدد این هدیه با ارزش شما را بروز کند. نکته بسیار مهم اینجاست که همیشه هدیه شما جاوید خواهد ماند.

آیا این هدیه شما با ارزش تر از اون چیزی نیست که شما فکر می کردید...؟
وب سایت گنج نت نیز انواع مختلفی از این باکسهای زیبا را جهت عرضه به کاربران خود طراحی و آماده ارائه نموده.

به دلیل اهمیت خاصی که ما برای کاربران خود داریم بعضی ازمدل ها رابه نحوی اجرا و دروب سایت خود قرار داده ایم که مطمئن هستیم در هیچ فروشگاهی موجود نمی باشد.

این کار باعث می شود که هدیه شما خاص تر بشود. در ضمن در صورتی که شما طرح پیشنهادی داشته باشید با کمال میل آماده به اجرای آن می باشیم.

حالا به برخی از کارهای اجرا شده اشاره خواهیم کرد

  • باکس پلکسی گل تک شاخه

باکس پلکسی گل تک شاخه

این باکس که کار بسیار خاص و منحصر بفردی است ء که استقبال از آن بسیار چشم گیر بوده.
اینکه شما یک گل بسیار زیبا را در قالب شیشه ای قرار می دهید و از هر زاویه قابل رویت می باشد خیلی جذاب خواهد بود و این امکان را به مخاطب می دهد که هیچ گونه محدودیت مکانی برای استفاده از آن را نخواهد داشت.

تک بودن گل ناخودآگاه شما رو به یاد معشوق می اندازد و خیلی راحت می توانید فرد مورد نظر را در ذهن خود تداعی کنید. در حالی که با چشمان خود آرامش را از گل می گیرید قدرت شما را برای تجسم معشوق راحت تر و لطیف تر خواهد کرد.

باکس پلکسی گل تک شاخه 2

باکس پلکسی گل 36 شاخه

باکس 36 شاخه


برچسب ها: